Description

Фільєра ― Паличка Ø 4 Ø Ø 5 6 мм. до кормоекструдера ЕШ-45

          Регулювання  фільєри – дуже важлива функція при запуску екструдера. Для нормального режиму роботи рекомендується підібрати фільєру з отворами потрібного діаметра (Ø4 Ø5 Ø6 мм). Температура робочого процесу та якість спучування зерна залежить від регулювання проміжку (який повинен складати не більше 4 мм)  між фільєрою і конусною гайкою шнека. Потрібно знати, що один оберт фільєри – це 2 мм. і відстань, яку ви обираєте між вихідним отвором фільєри і конусною гайкою шнека при її вкручувані важлива: загвинчуючи або відгвинчуючи фільєру, ви збільшуєте проміжок проходу спученої маси через отвір. Регулятор міри стискання – фільєру – слід вкрутити в корпус-гайку 42х2 до упору в конусну гайку, а потім відкрутити на 0,5-1 оберти (1-2 мм. відповідно). Загвинчуючи або відгвинчуючи фільєру, ви збільшуєте температуру роботи екструдера і підвищуєте якість отриманого продукту.

Для покращення якості екструдату можна регулювати світові стискання, альо при цьому не слід допускати зіткнення фільєри з конусною гайкою, запобігаючи заклинювання або зрізування різьби на валу.

     Під час регулювання фільєри потрібно щоб суміш, засипана в бункер, мала однорідну масу, тобто   ретельно змішана. Виставлений лоток на подачу зерна з бункера забезпечує рівномірну подачу, а фільєра відрегульована на потрібну відстань забезпечує рівномірну температуру і якість екструдованої палички.

        Важливо! Стабільна робота екструдера ефективна, коли температура його робочої частини має утеплення. Шнеки і корпуси нагріваються до належної температури, яка зберігається без змін  і не контактує з навколишнім середовищем.

      Важливу роль у роботі екструдера відіграє конусна гайка на якій зроблені відповідні пази (канавки). Під час роботи через них проходить спучена маса зерна. Фільєра закручується близько до конусної гайки, відповідно відбувається безпосереднє тертя між ними. Неправильне регулювання фільєри  викликає загорання, злипання екструдованої маси в канавках конусної гайки. Для забезпечення правильної роботи екструдера канавки конусної гайки повинні бути очищені!

        Якщо канавки на конусній гайці під час закручування фільєри затерлися або залоїлися за рахунок тертя металів – потрібно їх поновити відрізним кругом для болгарки товщиною не більше 1,2 мм., при цьому вони повинні виходити на вершину конуса-гайки по діаметру від конуса не більше 6 мм., тобто не доходячи гострої вершини гайки.

      Регулювання фільєри може бути різним: фільєра-паличка дуже ефективна при роботі з конусною гайкою. Для початку необхідно підібрати фільєру потрібного діаметру – Ø 4, Ø 5, Ø 6 мм.  На початку запуску закрутити до кінця і відкрутити 0,5-1 оберт назад, потім під час нагрівання, якщо мала температура, чи якість палички груба, можна підкрутити ще на 0,5-0,8 оберти – майже в притул з конусною гайкою. Якщо відбулося спучування горілого запаху чи кольору, потрібно відпустити на 0,2-0,5 оберти, тобто відрегулювати на потрібну відстань, що забезпечує  оптимальне спучення зернової маси. Якщо відбувається в процесі регулювання фільєри спучування зерна в зворотній бік чи загорання спученої маси, потрібно відкрутити фільєру  на необхідну відстань.

Для отримання консультації щодо товару від компанії ТОВ "СПЕЦЛІСМАШ" ви можете залишити заявку на нашому сайті, або зателефонувати за наступними телефонами.

ТЕЛЕФОНИ:

+380 (95) 644-08-19

+380 (53) 616-11-78

+380 (66) 309-36-96

+380 (53) 616-12-18

+380 (66) 812-78-17

ДОДАТКОВІ ТОВАРИ